Warning: Use of undefined constant _JSHOP_OF - assumed '_JSHOP_OF' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jazireh/public_html/components/com_jshopping/lib/factory.php on line 218

مکمل CLA ، فواید CLA (کد: )

رتبه بندی:

سی ال آ ( CLA ) ترکیبی از ایزومر های مختلف اسید لینولئیک ، primarily posision و ایزومر های هندسی می باشد که بیشتر در محصولات گوشتی و لبنیات یافت می شود . CLA از جمله محصولاتی می باشد که ممکن است اسم آن را شنیده باشید اما اطلاعات کافی در مورد آن نداشته باشید . تحقیقات اخیر نشان می دهد که CLA منافع بسیار زیادی برای ورزشکاران بویژه بدنسازان دارد . CLA ماده منحصر به فردی است زیرا در منابع حیوانی لبنیات وجود دارد و ویژگی ضد سرطان آن تاثیرات زیادی در سطح مصرف انسان داشته است .

مکمل سی ال ای ؟

سی ال ای چیست ؟

CLA فرم تغییر یافته LA می باشد ( اسید چرب امگا 6 پر اهمیت برای انسان ) . اسید چرب امگا 6 از غذاهایی که می خوریم گرفته می شود بویژه گوشت و لبنیات . به همین دلیل است که CLA هم در گوشت و لبنیات یافت می شود .
اولین بار در سال 1988 ویژگی ضد سرطان CLA بر روی یک موش آزمایش شد . CLA در بدن تولید نمی شود اما از طریق غذاهایی مانند شیر ، کره ، گوشت گوساله و بره جذب می شود .
CLA آنتی اکسیدان ، ضد سرطان و آنتی کاتابولیک بسیار قوی می باشد . همچنین سیستم ایمنی بدن را ارتقا می دهد . برخی از مواد موجود در CLA در چربی سوزی ، ساخت و نگه داری عضلات نقش دارند .


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jazireh/public_html/components/com_jshopping/templates/default/product/product_default.php on line 148
قیمت: 0 ریال
مقدار:
نظرات
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
© 1399 تمام حقوق این سایت برای باشگاه جزیره محفوظ می باشد